Výhodnější nabídka internetu pro lékárníky

Nabídka je určena pro členy ČLnK, provozovatele a majitele lékáren, studenty farmacie (členy USF nebo SČSF), farmaceutické asistenty (členy České komory farmaceutických asistentů, z.s) a jejich rodinné příslušníky.

Internet v Mobilu

K hlasovým službám v mobilu máte možnost zvolit řešení, které bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům. Využitím služeb GPRS/EDGE nebo Internet 3G a 4G LTE získáte za měsíční poplatek potřebný objem dat pro Vaši datovou komunikaci.
Nabízíme Vám ty nejmodernější mobilní datové služby. Ke svým e-mailům, internetu nebo k Vaší vnitrofiremní síti můžete mít přístup odkudkoli a kdykoli – z domova, práce, chaty apod. Ať už potřebujete pracovat s e-maily, plánovat schůzky on-line, vyhledávat informace na internetu či intranetu nebo pracujete s daty profesionálně, vždy Vám nabídneme takové řešení, které přesně vyhovuje Vašim potřebám..

Internet v mobilu

  • propojte své hlasové služby s internetem v mobilu
  • připojení k internetu v mobilu je funční ve všech zemích EU
  • data lze snadno navýšit pomocí dokupových balíčků

Internet na cesty

Samostatné datové SIM karty jsou určeny pro tablety, routery a USB modemy. Datové karty lze objednat v případě využívání některého z hlasových tarifů, případně služby xDSL. Datové karty jsou určeny pro provoz v ČR a nelze je použít v roamingu.

Internet na Cesty

  • jednoduše vložte SIM do vašeho tabletu, routeru nebo USB modemu
  • datové připojení podporuje technologie GPRS/EDGE/3G/ 4G LTE

Internet v roamingových zónách 2 a 3

V roamingových zónach 2 a 3 pro Vám máme připraveny balíčky služeb, které Vám umožní zůstat ve spojení s Vaší rodinou nebo kolegy.

Kromě toho nabízíme samostatné datové SIM pro cestovatele

Naše nové datové SIM osloví například návštěvníky těchto zemí,

Austrálie, Brazílie, Černá Hora, Čína, Hong Kong, Island, Izrael, Norsko, Kazachstán, Jižní Korea, Malajsie, Mexiko, Rusko, Singapur, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, nebo USA.

Roaming v zoně 2 a 3

  • V romingové zóně 2 a 3 můžete využívat internet k hlasovým službám ve vašem telefonu
  • Dále můžete získat speciální datové SIM za nejnižší ceny v ČR
  • K datové SIM si můžete od nás zapůjčit cestovní modem s WiFi.