Při aktivaci zkušební verze služby Apple Music pomocí odkazu, který jste dostali v SMS získáte automaticky 1,5 GB internetu navíc do konce měsíce. Akce je platná pro všechny nové tarify s daty KL50 3,5 až 21 GB. Neomezené volání s 1 až 22,5 GB a Neomezený s internetem 9 a více.

Přidání 1,5 GB internetu navíc proběhne automaticky po dokončení aktivace bezplatného zkušebního předplatného a nelze jí urychlit.

Apple Music je hudební streamovací služba americké společnosti Apple. Uživatelé si skladby streamují – stahují při současném poslechu. Součástí služby je také nepřetržitě vysílající internetové rádio Beats 1 a blogovací platforma Connect pro interprety ke sdílení obsahu s fanoušky. Apple Music také nabízí hudební doporučení která jsou založena na uživatelském vkusu a která jsou propojena s hlasovou asistentkou Siri. Služba funguje na všech typech telefonů od Apple iPhone i Android. Kromě mobilních telefonů funguje i na tabletech Apple iPad i Android a osobních počítačích s MacOS i Windows.